CZEGO UCZY MNIE… O RADZENIU SOBIE ZE STRESEM NADCHODZĄCA JESIEŃ

Zapraszamy Was serdecznie na pobyt w szczególnej przestrzeni – miejsca kontaktu z tym, co w nas i poza nami. Spotkania z tym wszystkim, co sprawia, że jest nam ze sobą lepiej i tym, co sprawia, że innym jest z nami lepiej.  Spróbujemy poprzystawać z zaciekawieniem przy pytaniu o to, czego możemy nauczyć się od niepozornych nauczycieli. Na najbliższym spotkaniu poruszymy temat tego, czego mogę nauczyć się o radzeniu sobie ze stresem od …nadchodzącej jesieni.

  • Czego uczą mnie opadające na zimę liście?
  • Co łączy mnie z koszami pełnymi jabłek – plonów kończącego się lata?

Wspólnie porozmawiamy o tym, jak możemy o siebie zadbać, kiedy doświadczamy trudności, jak możemy zaopiekować się tym wszystkim, co się w nas wydarza w związku z procesem życia, jego mniej ładnymi fragmentami, również tymi kruchymi i poruszającymi. To przestrzeń dla każdego, kto chce w sprzyjającym środowisku poddać refleksji różne fragmenty siebie i świata, przestać kopać się z życiem i zawrzeć pokój z jego doświadczeniami. To (moje, twoje, nasze) spotkanie się z zaufaniem, witalnością, uważnością, ugruntowaniem i mądrością. To zaproszenie do współbycia, mimo blokad, niepewności, bycia wystarczająco nieidealnym, mimo zranień i nieumienia. Zaproszenie do odważnego i łagodnego kontaktu z tym wszystkim, co w nas wspólne, do rozmowy, która łączy. Spróbujemy spotkać się w niej z tym, co ważne i spróbujemy pooglądać to niespiesznie z mniej oczywistych perspektyw. 

  • Spotkanie będzie on-line i odbędzie się 20 września 2023 o godz. 18:00 – 20:30.
  • Koszt to 190zł.
  • Zapisów można dokonać przesyłając swoje imię i nazwisko wraz z potwierdzeniem przelewu na adres e-mailowy ola.muller@tlen.pl
  • Dane do przelewu: TRIS usługi psychologiczne Aleksandra Műller, numer konta bankowego 50 1020 5558 1111 1396 3310 0075 . W tytule przelewu oraz wiadomości e-mail prosimy dodać “Warsztat wrześniowy 2023”.

Zależy nam na tym, żeby spotkanie było kameralne. Przed dokonaniem płatności prosimy sprawdzić, czy są jeszcze wolne miejsca. Po ich wyczerpaniu umieścimy tu informację o tym, że lista zapisów została zamknięta.

>> LISTA ZAPISÓW JEST JUŻ ZAMKNIĘTA <<

Kontakty do nas i więcej o tym, czym się zajmujemy znajdziecie tutaj >>

Zapraszamy na kolejne i do zobaczenia,

Paulina i Ola

Paulina Klukowska