PIĄTKI DLA SENIORÓW

PRZY FILIŻANCE HERBATY ROZMAWIAMY O TYM, CO WAŻNE

Najbliższy cykl będzie obejmował 3 cotygodniowe 2,5h spotkania tylko praktycznej wiedzy psychologicznej i psychodietetycznej, materiały do praktyki własnej między spotkaniami, wymianę doświadczeń w kameralnej grupie oraz sesje pytań i odpowiedzi ze specjalistami.

Seniorzy to szczególnie bliska nam grupa osób. Chcemy wspólnie miło spędzić czas i opowiedzieć Wam, o tym, jak skutecznie zadbać o siebie w obliczu trudności. Zajęcia mają interaktywną formę dając uczestnikom możliwość nabycia umiejętności do wykorzystania od pierwszych minut spotkania.

Każdy warsztat to możliwość wsparcia swojego zdrowia i komfortu psychicznego pod okiem psychologa i psychodietetyka, okazja do poznania nowych osób i nawiązania wspierających relacji. Podczas nadchodzących spotkań szczególną troską otoczymy nasze zamartwiające się głowy, zestresowane ciała i zmęczone układy trawienne.

 


HARMONOGRAM SPOTKAŃ

 

Cykl obejmuje 3 spotkania w małych grupach (do 6 osób). Zajęcia odbywają się w piątki (luty-marzec 2024) godz. 11.00 -13.30 w Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Bielsku-Białej przy ul. Lipnickiej 14/3

 


PROWADZĄCE

 

Karolina Bigos – mgr dietetyki ze specjalizacją z dietetyki klinicznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe na kierunku psychodietetyka na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Na co dzień pracuje w gabinecie pomagając pacjentom m.in. w zmniejszeniu dolegliwości towarzyszących leczeniu otyłości i chorobie onkologicznej, układu krążenia, refluksowej, wrzodowej, niedoczynność tarczycy, Hashimoto.

Ewa Mazur – mgr psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie kształci się w Szkole Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Należy do Stowarzyszenia NEST (The New Experience for Survivors of Trauma), gdzie przeszła szkolenie w zakresie pomocy terapeutycznej osobom z doświadczeniem zaniedbania, przemocy i strat prokreacyjnych. Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych. Obecnie pracuje w gabinecie psychologicznym towarzysząc osobom zmagającym się m.in. z żałobą, samotnością, obniżonym nastrojem i trudnościami w relacji z bliskimi.

 


KOSZT I ZAPISY

 

Cena 1 zajęć to 90zł. Opłata jest abonamentowa, czyli dotyczy pełnego cyklu 3 spotkań. Jest możliwość płatności w ratach.

Zapisy telefoniczne pod numerem 724 523 428

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji,

Ewa i Karolina